Yves Rocher-Boucles Curls Serisi

Derdini kıvırcık olmayan anlamaz, dışarıdan öyle yıka çık ne kolay derler 🙂

İşin aslı o değil arkadaşlar, insan içine çıkabilmek için şekil vermem şart 🙂 Yani en azından benim saçlarım böyle . Bukleleri belirgin hale getirmek için hep farklı ürünler deniyorum.

Kıvırcık Saçlara Çözümler

Ağırlıklı olarak köpüklerle şekil veriyorum. Şimdiye  kadar bir çok farklı markanın köpüklerini denedim, şekil verme konusunda gerçekten başarılı çok ürün var. Fakat istiyorum ki daha bitkisel , alkol miktarı minimumda ya da hiç olmayan bir ürünle şekil verebileyim.

Bu istekle Yves Rocher markasına ait Boucles Curls Serisini kullanmaya başladım. Yves Rocher markası hepinizin bildiği gibi bitkisel içeriği yüksek , düşük miktarda kimyasal içeriğe sahip ürünler satıyor.

Şampuan & saç kremi ve saç şekillendirici saç spreyini kullanıyorum. Saç spreyi  favori saç ürünlerimden biri  oldu. Doğal ve dolgun görünüm sağlaması şekil vermeyi kolaylaştırması açısından benim için köpüğün yerine geçebilecek iyi bir alternatif oldu . Buklelerimi gerçekten belirginleştirdi.

Saçı ağırlaştırmıyor asla yapış yapış olmuyor. Islak ve kuru saça uygulanabiliyor ama ben şimdiye kadar hep banyodan sonra kullandığım için kuru saçta nasıl olur bilemiyorum. Daha önce bu ürünü kullananlar var mı acaba? Ayrıca kıvırcık saçlar için başka alternatifleriniz de varsa her zaman tavsiyelere açığım bu konuda 🙂

öncesi olmayan sonrası 🙂