KİŞİSEL GELİŞİM,  YAŞAM

Ayakkabı Bağlamayı Yanlış Öğrendiğimi Biliyordum!

Bot ya da uzun bağcıklı bir spor ayakkabıyı ne zaman giysem 3-5 adımda bir benden “pofff yine çözüldü” isyanı gelir. Hatta öyle ki kimi zaman utandırdığı bile olmuştur. Bazen de metro merdivenlerinden hızla inerken / çıkarken bağcıklarımın çözüldüğünü görünce düşmekten daha da kötüsü birinin düşüşüne neden olmaktan ödüm kopar. O yüzden model olarak çok sevsem de bana yaptığı eziyetten dolayı bağcıklı ayakkabılar ile aram biraz limonidir.
Düşünsenize önemli biriyle iş için dışarı çıktınız, bir iş görüşmesine gittiniz veya hoşlandığınız kişiyle ilk buluşmanız, ikide bir pardon ayakkabım çözüldü diyip eğilip ayakkabılarınızı bağlıyorsunuz. Şanslıysanız konuyla ilgili şakalaşmalar olacaktır (genelde başıma bu gelir) ya da tam aksi huysuz ve anlayışsız biriyle beraberseniz bir ayakkabıyı bile bağlayamıyor ve sık sık durup bağcıklarınızı bağlamanıza içten içe uyuz olacaktır.
Neyse ki sonunda Terry Moore videosuna bir tavsiye üzerine ulaştım ve anladım ki ben de yanlış ayakkabı bağlayanlardanmışım. Hem de farketmeden birini doğru bağlarken diğerini hatalı bağlıyormuşum.
Teşekkürler Terry Moore, çilem sona erdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla